Blanka

Vítám vás na svých stránkách.

Pár slov o mě:

  • 20 let pracuji v sociálních službách
  • 14 let jsem pracovala jako arteterapeut a aktivizační pracovník přímo s klienty z různých cílových skupin
  • 13 let se věnuji aktivně automatické kresbě
  • 12 let vedu tvořivé kurzy pro různé věkové skupiny
  • 7 let se věnuji přímo kresbě mandal podle vlastní techniky, která vznikla při práci s dětmi v azylovém domě
Na těchto stránkách najdete mou mandalovou tvorbu.

Mandaly tvořím pomocí automatické kresby, nepoužívám kružítko, ani pravítko. Většina mandal má své téma, které je v nich ztvárněno.

Dlouhé roky jsem vedla tvořivé a výtvarné kurzy. Tyto techniky mě stále baví a beru jako výzvu, zkusit své mandaly ztvárnit různými způsoby a různými technikami. Toto své tvoření vám postupně přiblížím ve formě návodů.

Je-li něco, co by vás zajímalo, budu ráda, když mi o tom napíšete. Pokud techniku budu znát, vyzkouším, zda je možné ji využít ve spojení s mandalami.

Výrobky s mandalovou tématikou dělám převážně na zakázku, vznikne-li přeci jenom přebytek nebo něčeho dělám více, naleznete to v obchůdku na Fler.cz.

V současné době také nabízím kurz, kde učím, jak vyrobit mandalu z automatické kresby. Aktuální vypsané kurzy najdete vždy na Fler.cz, na Facebooku na mé stránce Blanka Sýkorová Mandaly nebo zde v sekci Kurzy.

Kromě mandalového tvoření se zajímám o různé kreativní techniky, cestování po Čechách, vzdělávání. Různé své zážitky čas od času zachytím na mých druhých webových stránkách. Zajímá-li vás, Čím se bavím, budu ráda, když tyto stránky navštívíte.

Blanka